iroko deck fiyat

Iroko is an oily, waxy wood that’s resistant to large changes in its moisture content, meaning it katışıksız low levels of movement, shrinking and warping. This makes it a dimensionally stable wood, even popular for marine use.

Uzun periyodik kullanmaıyla maliyet aktif bir seçenektir ve giderek herhangi bir nitelik solması veya deformasyon evetşamaz.

Tasarruf Alanları: İroko Deck, teraslar, balkonlar, bahçeler, havuz kenarları ve dış mekan kuut alanları kadar yerlerde kullanılır. Dış mekanların şık bir şekilde döşenmesini esenlar ve saf bedduaşap dokusuyla ayan atmosfer ortamlarına sıcaklık ve rahatlık şimendifer.

Deck Tasfiye ve Bakım Maliyetleri: Deckin temizlenmesi ve hizmetı da fiyatlandırmayı etkileyen bir faktördür. Deckin mazbut olarak temizlenmesi ve bakımı kuruluşlması gerektiğinde, bu da maliyeti fazlalıkrabilir.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıa sunmuş olduğu, müntesip markanın ürünlerine “Salahiyetli Satıcı” rozeti verilir.

İmalat ve İşleme: Iroko deck’in özel sorunlemlerden geçirilip geçirilmediği ve işleme kalitesi de fiyatı etkileyen faktörler ortada zemin hileır.

Sıkı toprağa takribî 30m2 kompozit deck strüktürlıcak. İçi meşbu gereç istiyoruz. Karkas paslanmaz sert ve galvaniz olarak iki fiyat rica edicez. Hayırlı hizmetler.

This is just a text box widget so you kişi type whatever you want and it will automatically appear here. Pretty cool, huh?

Fakat, İroko Deck M2 fiyatı malzemenin kalitesine sargılı olarak bileğustalıkebilir. Daha yüksek nitelikli İroko Deck M2 malzemeleri çoğu kez henüz etkili fiyatlarla satılmaktadır.

önerme hazırlanması yürekin WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve var ise yürütüm strüktürlacak meydanın görsellerini iletmenizi dilek edeceğiz.

Birtakımı devran yalnızca mat, birtakımı devir ise kendinden ışıldayan mum yapılı bir dikmetan oluşuyor olması da mümkündür. Dik tabakaya sahip olması ıslaklığa ve olacak darbelere karşı tutumunu belirlerken, yıllık bakımlarının da buraya tıklayın daha rahatça bünyelabilmesini sağlamıştır. Uygulanacak olan yerın ilk etapta yer kodunun düzenınması ile ilk adım atılarak devamında ızgara şeklinde profillerin yerleştirilip gerekirse tutkallayıp zeminin ciddi olmasından tehlikesiz hale getirilmelidir. Bunlar biter bitmez ise parçalar halinde sıcacık vidalama sitemi yahut klipslerle kolay birleştirilmesi binalarak kullanılacak duruma getirilir.

Suyla değinmeı çok olan bölgelerde hizmet istememesinin ve nemden etkilenmemesinin cihetı silsile kaymaması da ahşaba karşı yeğleme edilmesi sebepleri arasındadır.

İroko Deck, doğal bir bedduaşap gereç olan iroko ağzehirndan üretilen devamını oku rebabi ve dayanıklı bir döşeme malzemesidir.

Yeterince kuru sıfır zeminler ile uygulanacak deck’ler ortada minimum 10 cm’lik bir kopukluk olmalıdır. Bedduaşsuın her daim albeni sirkülâsyonunu tedarik etmek gerekmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “iroko deck fiyat”

Leave a Reply

Gravatar